Лекція про динаміку нейронів

cymbalyuk

26 травня у Kyiv Smart City Hub відбулася відкрита лекція «Ритми, що нами керують: принципи динаміки нейронів та їхніх мереж», присвячена  одному з найсучасніших напрямків науки - Neuroscience. Лекцію прочитав Геннадій Цимбалюк - професор Georgia State University (USA), дослідник в Neuroscience Institute та викладач Літньої Школи ААСІМР у 2012-2014 рр.

 Neuroscience — це міждисциплінарна галузь, яка поєднує в собі фізіологію, біофізику, математику, програмування, психологію, філософію та інші. В дослідженнях з нейронаук знаходять застосування найсучасніші досягнення та розробки науки та технологій, адже нервова система людини є найзагадковішою системою в світі з надзвичайно складною будовою. Розуміння принципів роботи нервової системи, без перебільшення, може спричинити справжню революцію в житті людства.

Продовжити

Практикум "Вступ до Data Science"

"Вступ до Data Science" — це дводенний практикум, який спрямовано на розвиток базових навичок роботи з даними українських дослідників та спеціалістів із різних галузей, які дозволять їм безболісно отримувати знання з даних. Практикум буде основано на персональному досвіді лектора, а також навчальних матеріалах з серії успішних воркшопів з аналізу даних, що проводить Data Carpentry. Цей практикум було переважно розраховано на людей, котрі ще нічого або майже нічого не знають про аналіз даних, але хотіли б цьому навчитися, щоб почати застосовувати в своїх дослідженнях, у роботі або на заняттях в університеті.

Продовжити